Impérium Centrum Holdings mělo problémy

Včera zveřejnila společnost Centrum Holdings omluvnou zprávu o výpadcích jejich služeb. Do portfolia této společnosti patří Aktuálně.cz, Atlas.cz, Centrum.cz (včetně elektronické pošty), ICQatlas.cz, nebo Žena.cz.

Tu je text zprávy: „Během včerejšího večera byly služby Centrum Holdings po několik hodin nedostupné. Výpadek byl způsoben problémy na straně našeho externího dodavatele - hostingového centra Nagano.

Nyní je naprostá většina služeb v provozu a funkční. Pracujeme ještě na zprovoznění registrace do emailu a obnovení funkčnosti několika jednotek emailových účtů. Během výpadku nedošlo k žádné ztrátě uživatelských dat a všechny zprávy jsou postupně doručovány do schránek.

Za způsobené obtíže se omlouváme.

Tým Centrum Holdings

AKTUALIZACE (10:50): Registrace nových schránek byla zprovozněna dnes v 10:30. Stále pracujeme na obnovení několika schránek, které byly výpadkem postiženy. Během dne by měly být i tyto schránky plně funkční.

AKTUALIZACE (14:30): Byly zprovozněny zbývající schránky. Všichni uživatelé by se bez problémů měli dostat do svého emailu.

Zdroj: Centrum.cz

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Antispamová kontrola
kap_lina: