Výdělek na webu: Za nového uživatele MojeID dostanete 30 korun

CZ.NIC spouští motivační program pro všechny provozovatele webových služeb. Nabídnete-li svým uživatelům nebo zákazníkům mojeID – za každého nového uživatele, který si mojeID založí prostřednictvím vašeho webu, získáte finanční odměnu. Smyslem programu je rozšířit uživatelskou základnu mojeID i počet služeb, které mojeID aktivně podporují.

Jak program funguje

Za každého uživatele, který si vytvoří účet mojeID prostřednictvím vašeho webu, získáte finanční odměnu 30 až 50 korun. Je proto nezbytné mít vlastní fungující webovou službu, ke které se uživatelé přihlašují jménem a heslem. Na tento web implementujete přihlašování pomocí mojeID a zavedete rozhraní pro předávání uživatelů. Motivační program bude spuštěn 15.6.2011. K dispozici je už několik modulů pro známé opensource systémy, takže implementace by měla být velmi snadná. 

Co je to mojeID?

MojeID je bezplatná služba určená všem uživatelům internetu. Pomocí mojeID se lze přihlašovat k oblíbeným službám bez nutnosti dalších a dalších registrací. Není třeba si pamatovat spousty přihlašovacích jmen a hesel, stačí jedno jméno a k němu jedno heslo. Vy sami si nastavíte, jaké osobní údaje poskytujete konkrétním serverům. Možná znáte i podobnou celosvětovou službu, kterou je OpenID. Právě možnost využití OpenID máme i na našem webu FLOPS.cz. Možná časem nasadíme i MojeID...

Zdroj: CZ.NIC

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Antispamová kontrola
tepl_ta: